Truhlářskému řemeslu se věnuji již mnoho let a práce se dřevem je nejen mojí prací, ale hlavně mým koníčkem. V naší firmě pracujeme jako tým, jako rodina… a výrobky pro naše zákazníky vyrábíme s velkým nadšením. Na naší práci se mi velice líbí to,že můžeme být kreativní a pomáhat zákazníkům k plnění alespoň některých jejich přání a jejich nemovitosti obohacovat o kvalitní, praktické, precizně zpracované a v neposlední řadě také designové výrobky.

Naší hlavní náplní práce je zakázková výroba dřevěných výrobků jak do exteriéru, tak do interiéru. Především se zaměřujeme na zakázkovou výrobu dřevěných přístřešků, pergol, teras, zahradních domků, vrat, dětských hřišť, plotů,…

Velice rádi vyrábíme též boudy pro psy, pelíšky, mističky,… (více na www.dogwood.cz).

Máme rádi výzvy, a tudíž po domluvě můžeme vyrobit téměř jakýkoliv výrobek ze dřeva dle vašeho přání.

Naší hlavní prioritou jsou výrobky z masivu.

Naše ruční práce se dokáže přizpůsobit každému prostoru ve vašem domě či na zahradě. Snažíme se o výrobky v té nejlepší kvalitě, která je dle nás možná.

Jednou z hlavních priorit, které máme nastaveny, je včasné dodání výrobku zákazníkovi dle dohodnutého termínu.

Pokud potřebujete jakýkoliv výrobek ze dřeva, nebo si jen chcete udělat radost a zútulnit svou zahradu, dům či byt, budeme velice rádi, když nás budete kontaktovat a společně vymyslíme ten nejvhodnější a nejvíce praktický výrobek.

Jak fungujeme?

  • Naše práce začíná ve chvíli, kdy nás zákazník nezávazně kontaktuje.
  • Po vzájemné domluvě zákazníka navštívíme, zjistíme představy a řekneme mu naše tipy, doporučení a zkušenosti z praxe. Vše zaměříme, zákazník si vybere materiál a odstín barvy.
  • Následně zpracujeme nezávaznou kalkulaci, kterou zákazníkovi předáme.
  • Po schválení kalkulace předkládáme zákazníkovi smlouvu o dílo, ve které je přesně uveden termín, kdy bude jeho výrobek vyroben a namontován, případně předán.
  • Následně již začne ta nejdůležitější část, a to výroba daného výrobku.
  • Jakmile se blíží dokončení výrobku, je se zákazníkem domluven přesný termín montáže.
  • Montáž výrobku provádí člověk, který se zabýval výrobou celého výrobku. Společně s ním je vždy minimálně 1 kolega, který je mu k ruce. Při montáži je používáno kvalitní nářadí, které si poradí s každou nástrahou.
  • Po montáži zákazníka seznámíme se správnou péčí o výrobek.
  • V poslední fázi naší práce se těšíme na další spolupráci se stejným zákazníkem…