Truhlářskému řemeslu se věnuji již mnoho let a práce se dřevem je nejen mojí prací, ale hlavně mým koníčkem. V naší firmě pracujeme jako tým, jako rodina… a výrobky pro naše zákazníky vyrábíme s velkým nadšením. Na naší práci se mi velice líbí to,že můžeme být kreativní a pomáhat zákazníkům k plnění alespoň některých jejich přání a jejich nemovitosti obohacovat o kvalitní, praktické, precizně zpracované a v neposlední řadě také designové výrobky.

Především se zaměřujeme na zakázkovou výrobu dřevěných přístřešků, pergol, vrat, dětských hřišť, plotů, teras, zahradních domků, ale také velice rádi vyrábíme boudy pro psy jak do exteriéru, tak do interiéru (www.dogwood.cz). Nicméně máme rádi výzvy a tudíž po domluvě můžeme vyrobit téměř jakýkoliv výrobek ze dřeva dle vašeho přání.

Naší hlavní prioritou jsou výrobky z masivu.

Naše ruční práce se dokáže přizpůsobit každému prostoru ve vašem domě či na zahradě. Snažíme se o výrobky v té nejlepší kvalitě, která je dle nás možná.

Jednou z hlavních priorit, které máme nastaveny, je včasné dodání výrobku zákazníkovi dle dohodnutého termínu.

Pokud chcete udělat radost sobě, nebo svému psímu miláčkovi, případně pokud potřebujete jakýkoliv výrobek ze dřeva, budeme velice rádi, když nás budete kontaktovat a vymyslíme ten nejvhodnější a nejvíce praktický výrobek, který se vám bude hodit.

Jak fungujeme?

  • Naše práce začíná ve chvíli, kdy nás zákazník nezávazně kontaktuje.
  • Po vzájemné domluvě zákazníka navštívíme, zjistíme představy a řekneme mu naše tipy, doporučení a zkušenosti z praxe. Vše zaměříme, zákazník si vybere materiál a odstín barvy.
  • Následně zpracujeme nezávaznou kalkulaci, kterou zákazníkovi předáme.
  • Po schválení kalkulace předkládáme zákazníkovi smlouvu o dílo, ve které je přesně uveden termín, kdy bude jeho výrobek vyroben a namontován, případně předán.
  • Následně již začne ta nejdůležitější část, a to výroba daného výrobku.
  • Jakmile se blíží dokončení výrobku, je se zákazníkem domluven přesný termín montáže.
  • Montáž výrobku provádí člověk, který se zabýval výrobou celého výrobku. Společně s ním je vždy minimálně 1 kolega, který je mu k ruce. Při montáži je používáno kvalitní nářadí, které si poradí s každou nástrahou.
  • Po montáži zákazníka seznámíme se správnou péčí o výrobek.
  • V poslední fázi naší práce se těšíme na další spolupráci se stejným zákazníkem…